fbpx

Robosave

Setki godzin miesięcznie średnio oszczędza robot pracownikom wykonującym powtarzalne procesy. To przekłada się na dziesiątki tysięcy złotych oszczędności dla firmy per proces, a większość firm automatyzuje takich procesów kilkanaście! Wdrożenie automatyzacji jest prostsze niż myślisz, zacznij już teraz, bez ryzyka!

[]
1
Step 1
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

keyboard_arrow_leftPrevious

Nextkeyboard_arrow_right

Tarcza robotyczna 🛡️

Z niepokojem obserwujemy sytuację Polskich firm. Wspieramy już szpitale, teraz postanowiliśmy pomóc także firmom zmniejszyć skutki kryzysu płynności. Nasze roboty są jednymi z tańszych na rynku, a do tego do końca lipca oferujemy nieodpłatnie audyt w wybranym procesie wraz z raportem kalkulacji oszczędności oraz 50% upustem na wdrożenie, zintegrowanie robotów i koszcie licencji.

RoboSave to marka należąca do G1ANT Ltd, polsko-brytyjskiego producenta oprogramowania klasy RPA (Robotic Process Automation). W przeciwieństwie do wielu firm oferujących automatyzację, my jesteśmy Twórcami oprogramowania na którym pracujemy.

Dzięki temu możemy zaoferować o wiele dalej idące wsparcie i dopasowanie robotów do indywidualnych potrzeb niż większość firm na rynku, a także niższy koszt wdrożenia ze względu na mniejszą ilość pośredników. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!