Wirtualny Asystent G1ANT

e-Podatki

AUTOMATYZACJA

ZARZĄDZANIE ZGŁOSZENIAMI

KOMUNIKACJA Z MIESZKAŃCAMI

Opis produktu

Nowoczesny Wirtualny Asystent to innowacyjne narzędzie technologiczne z obszaru sztucznej inteligencji, które jest nieocenionym wsparciem dla urzędników w procesie wystawiania decyzji podatkowych oraz ich wysyłki do mieszkańców danej gminy.


Asystent Robot jest częścią starannie przygotowanego procesu robotyzacji, który ma na celu optymalizację i automatyzację pracy urzędu. Z jego pomocą, urzędnicy są w stanie skuteczniej i szybciej wykonywać swoje zadania, zwłaszcza te związane z rozliczeniami podatkowymi.


Po wysyłce decyzji podatkowych, robot ma za zadanie zalogować się do systemu Poczty, w celu sprawdzenia potwierdzeń odbiorów. Jego rola nie kończy się jednak na tym etapie. Po potwierdzeniu, że wszyscy zameldowani lub upoważnieni mieszkańcy odebrali dokumenty, robot zapisuje taką informację w systemie urzędu.


Co więcej, Wirtualny Asystent Robot ma wbudowany mechanizm monitorowania czasu - sprawdza, czy minęły już 14 dni od daty wysłania decyzji. Po tym czasie następuje kolejny etap - robot przystępuje do weryfikacji odbiorców, sprawdzając, kto z nich już zapłacił podatek, kto jeszcze tego nie zrobił, oraz kto zdecydował się na rozłożenie swojego zobowiązania na raty.


W przypadku nieodnotowania płatności, robot przystępuje do działań mających na celu przypomnienie o zaległościach. Generuje listę odbiorców, którzy jeszcze nie uregulowali swoich zobowiązań, a następnie przygotowuje do wysłania powiadomienia sms. Dzięki temu, proces przypominania o zaległych płatnościach staje się znacznie bardziej efektywny i mniej czasochłonny dla pracowników urzędu.


Wirtualny Asystent Robot to bez wątpienia rewolucyjne narzędzie, które znacząco usprawnia prace urzędu i pomaga w efektywnej komunikacji z mieszkańcami gminy.

Parametry produktu

Integracja z innym oprogramowaniem (API)

TAK

Możliwość zarządzania dostępem i przypisywania ról

TAK

Oprogramowanie wymaga dodatkowego sprzętu po stronie samorządu

NIE

Zgodność z normą ISO 27001

NIE

Obsługa klienta w j. polskim

TAK

Możliwość rozbudowy według potrzeb

TAK

Kopia bezpieczeństwa danych

TAK

Główne funkcjonalności produktu
Automatyzacja procesu wystawiania decyzji podatkowych

Robot wspomaga urzędników w procesie tworzenia i przygotowania decyzji podatkowych do wysyłki, co przyspiesza ten proces i zwiększa jego efektywność.

Automatyczna wysyłka decyzji podatkowych

Robot jest w stanie samodzielnie wysyłać decyzje podatkowe do mieszkańców gminy, co ułatwia pracę urzędnikom i zwiększa efektywność tego procesu.

Monitorowanie odbioru decyzji

Po wysłaniu decyzji, robot monitoruje potwierdzenia odbioru. Po potwierdzeniu odbioru przez wszystkich zameldowanych/upoważnionych, robot zapisuje tę informację w systemie urzędu.

Śledzenie terminów płatności

Robot monitoruje, czy upłynęło już 14 dni od wysłania decyzji podatkowych. Po upływie tego czasu, rozpoczyna proces weryfikacji płatności.

Weryfikacja płatności

Robot automatycznie sprawdza, którzy odbiorcy zapłacili, którzy nie zapłacili i którzy rozłożyli płatności na raty.

Generowanie listy osób zalegających z płatnościami

W przypadku braku odnotowania płatności, robot generuje listę osób, które jeszcze nie uregulowały swoich zobowiązań.

Automatyczne wysyłanie powiadomień o zaległościach

Po wygenerowaniu listy osób zalegających z płatnościami, robot automatycznie przygotowuje powiadomienia o zaległościach i wysyła je w formie smsów.

Główne korzyści dla samorządu
Zwiększenie efektywności pracy

Automatyzacja wielu procesów związanych z decyzjami podatkowymi, ich wysyłką, monitorowaniem odbioru, weryfikacją płatności i wysyłką przypomnień o zaległościach zdecydowanie przyspiesza i usprawnia pracę urzędników.

Oszczędność czasu

Przy użyciu Wirtualnego Asystenta Robota, urzędnicy mogą skupić się na bardziej skomplikowanych zadaniach wymagających ludzkiego udziału, podczas gdy robot przejmuje te bardziej monotonne i czasochłonne.

Zminimalizowanie błędów

Automatyzacja procesów zmniejsza prawdopodobieństwo błędów, które mogą wystąpić podczas ręcznego wykonywania tych zadań.

Poprawa komunikacji z mieszkańcami

Dzięki automatycznemu wysyłaniu powiadomień SMS o zaległościach, mieszkańcy są na bieżąco informowani o swoim stanie rozliczeń, co poprawia komunikację między nimi a urzędem.

Zwiększenie satysfakcji mieszkańców

Szybsze i bardziej efektywne procesy, lepsza komunikacja i mniejsza liczba błędów mogą przyczynić się do zwiększenia satysfakcji mieszkańców z usług świadczonych przez samorząd.

Poprawa zarządzania finansami samorządu

Dzięki szybkiemu monitorowaniu i weryfikacji płatności, samorząd ma lepszy przegląd stanu swoich finansów i może skuteczniej nimi zarządzać.

Zwiększenie przejrzystości procesów

Dzięki digitalizacji i automatyzacji procesów, zwiększa się przejrzystość działań urzędu, co przyczynia się do budowania zaufania mieszkańców.

Oszczędność kosztów

Chęć wprowadzenie Wirtualnego Asystenta wiąże się z początkowymi kosztami inwestycyjnymi, jednak długoterminowo może prowadzić do znaczących oszczędności, zarówno poprzez zwiększenie efektywności pracy, jak i poprzez redukcję błędów.

Umów Konsultacje!
Zapraszamy do skorzystania z możliwości przeprowadzenia bezpłatnego audytu technologicznego oraz do rozmów na ten temat z naszym doświadczonym zespołem.
Nie krępuj się pisać, dzwonić i odwiedzać nas. Naprawdę uwielbiamy komunikować się z naszymi klientami.
Biuro Kraków:
G1ANT ROBOT SP. Z O. O.
ul. Stepowa 34D
30 - 698 Kraków
NIP: 6751702390
REGON: 383162421

Biuro Londyn:
G1ANT ROBOT LTD
71-75 Shelton Street, Covent Garden
London, England, WC2H 9JQ
Made on
Tilda