• Agnieszka Kula
    Z dziesięcioletnim doświadczeniem w sprzedaży w sektorze publicznym, Ekspertka ds. Dotacji i Automatyzacji współpracuje od kilku lat z jednostkami samorządu terytorialnego. Jej umiejętności wykraczają poza automatyzację – jako analityczka biznesowa, oferuje kompleksowe i spersonalizowane rozwiązania dla gmin.
  • Tomasz Kmiecik
    Z ponad 25 latami doświadczenia w optymalizacji procesów biznesowych, ten ekspert założył 5 firm w sektorach mediów, finansów, prawa i ubezpieczeń. Zrealizował projekty dla takich firm jak Metro Bank w Londynie, Redbull i Ferrero. Jako współzałożyciel G1ANT i ekspert w dziedzinie RPA od 9 lat, tworzy podcasty o automatyzacji, oferując praktyczne rozwiązania biznesowe.
  • Marcin Borowski
    Z dwudziestoletnim doświadczeniem w sprzedaży w sektorach telekomunikacyjnym i IT, nasz Ekspert ds. Automatyzacji i Optymalizacji Procesów ma na swoim koncie projekty dla takich gigantów jak PKP, Toyota, DPD, Compensa i innych. Jego umiejętności obejmują także analizę biznesową, dzięki czemu oferuje kompleksowe i dostosowane rozwiązania dla każdego biznesu.
Nie krępuj się pisać, dzwonić i odwiedzać nas. Naprawdę uwielbiamy komunikować się z naszymi klientami.
Biuro Kraków:
G1ANT ROBOT SP. Z O. O.
ul. Stepowa 34D
30 - 698 Kraków
NIP: 6751702390
REGON: 383162421

Biuro Londyn:
G1ANT ROBOT LTD
71-75 Shelton Street, Covent Garden
London, England, WC2H 9JQ
Made on
Tilda